Kwiecień miesiącem MIĘDZYPOKOLENIOWYM !
Kończący się już okres był dla nas czasem pełnym energii, uważności
i prawdziwego BYCIA RAZEM
. W rytmie rozmów
, śmiechu i wspólnych działań spotykały się różne pokolenia – każde z własną historią
, tempem
i spojrzeniem na świat
. A jednak potrafiliśmy znaleźć wspólny rytm.
Nasze wydarzenia MIĘDZYPOKOLENIOWE:
„Odyseja talentów” – Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce
„Międzypokoleniowy język angielski” – SP nr 2 w Zielonce
„Malarstwo” – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce
„Joga i masaż” – Medyczna Szkoła Policealna w Wołominie
pokazały, że niezależnie od wieku możemy się od siebie uczyć
, inspirować i wzajemnie wzmacniać
.
Młodsi wnosili spontaniczność i świeżość, starsi – doświadczenie i refleksję. Razem tworzyliśmy przestrzeń, w której każdy mógł wybrzmieć i zostać usłyszany
.
ODKRYWALIŚMY
WZRASTALIŚMY
ROZKWITALIŚMY
To był czas budowania relacji, które mają znaczenie
.
Bo życie – tak jak muzyka – najpiękniej brzmi wtedy, gdy różne dźwięki potrafią ze sobą współgrać
.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli CZĘŚCIĄ tych spotkań
– za obecność, otwartość i wspólny rytm, który stworzyliśmy razem
.



















